Kasia i Michał

Idealne miejsce na kameralny, sielski ślub nie istn….

Ślub w Folwarku Wiązy to wyjątkowe wydarzenie, które można zorganizować w malowniczej wiejskiej okolicy, niedaleko Krakowa. Folwark Wiązy to zabytkowy XIX-wieczny obiekt folwarczno-dworski, który zachwyca klimatem i urokiem. Ślub w Folwarku Wiązy to idealna propozycja dla tych, którzy marzą o niepowtarzalnej i niezwykle klimatycznej imprezie

Zapraszam Was na kilka wspomnień z pięknego, majowego ślubu Kasi i Michała.

W maju wszystko pachnie bzem….

Ceremonia ślubu cywilnego w gronie bliskich to intymna i wzruszająca chwila, w której para młoda składa sobie przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego i świadkami. To okazja do wyrażenia swojej miłości i zaangażowania w obecności najbliższych osób, które wspierają i cieszą się z tego wydarzenia. 

hahahahahahahahaha

Złapać uczucia tego dnia!!! Na ile ważne dla mnie jest zrobienie Wam pięknej, symbolicznej sesji w dniu Waszego święta? Zdradzę Wam sekret – sesja ślubna, kiedy przeżywacie ten dzień wywoła w Was najpiękniejsze emocje. Nigdy nie będzie takich samych spojrzeń w oczy. Iskry radości – chwili tylko dla siebie, podczas gdy cały dzień wypełniony jest „szumem” wokół Was. Znikamy tego dnia tylko na moment. Nie chcę, abyście tracili chwile z bliskimi ale zawsze się staram, żeby te kilka minut przeznaczyć tylko na Wasze „sam na sam” po ceremonii. Tego dnia z Kasią i Michałem nie musieliśmy długo szukać uroczego miejsca na taką sesję. Folwark Wiązy gwarantuje piękne otoczenie.

Folwark Wiązy.